Szkolenia Sketchup Vray

Opis:
Szkolenie SketchUp i V-Ray przeprowadzane jest w formie warsztatów stacjonarnych lub online. Szkolenie skierowane jest dla osób fizycznych oraz małych i większych firm. Oferuję szkolenia indywidualne lub dla małych grup.
Na zajęciach staram się nauczyć myślenia. Zajęcia składają się z teorii i części praktycznej oraz zadań domowych, dzięki czemu możesz lepiej przyswoić zdobytą wiedzę.
Poziom zajęć dostosowuję do poziomu i predyspozycji ucznia.

Czego się nauczysz:
Szkolenie SketchUp skierowane jest osób chcących zapoznać się z edycją i tworzeniem grafiki 3D w programie SketchUp.
Stawiam nacisk na zrozumienie tematu, optymalizację pracy w programie oraz efektywne wykorzystanie narzędzi.
Nauczysz się poruszania w programie, kultury pracy, efektywnego wykorzystania grup i komponentów do modelowania prostych i bardziej zaawansowanych kształtów, a także teksturowania brył oraz prostych i skomplikowanych płaszczyzn.
Dodatkowe wtyczki pomogą Ci przyspieszyć pracę. Poznasz metody importowania modeli z różnymi rozszerzeniami.
Dzięki tym i wielu innym operacjom bez problemu stworzysz projektowane wnętrze, budynek i  jego otoczenie.

Szkolenie V-Ray skierowane jest dla osób, które chcą w realistyczny sposób przedstawić swoje sceny 3D .
Dzięki szkoleniu poznasz środowisko i ustawienia silnika renderującego V-Ray. Nauczysz się technik oświetlania modelu za pomocą naturalnego oraz sztucznego światła. Przyswoisz metody tworzenia podstawowych i bardziej zaawansowanych materiałów np tekstury proceduralne, a także sposoby na wykorzystywanie i edycję gotowych materiałów z biblioteki V-Ray.
Nauczysz się pomocnych narzędzi jak np.: Fur, Proxy, Skatter, Decal, LightGenerator. Dodasz większego realizmu dzięki zaawansowanym ustawieniom jak np.: Randomizer, Lightmix, Cryptomate, itd.

Dokładny harmonogram szkolenia podstawowego+ wysyłam zainteresowanym mailowo.
Harmonogram szkolenia zaawansowanego ustalany jest indywidualnie po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej nt. stopnia zaawansowania i zakresu.

Czas trwania i poziom zaawansowania:
SketchUp – 12 godzin ( poziom podstawowy + )
V-Ray – 12 godzin ( poziom podstawowy +)
V-Ray – 7 godzin* ( poziom zaawansowany )
( * – minimum 5h / przeważnie ok. 6-8h / 12h w pełnym zakresie godzinowym).
Wymiar godzin zajęć dostosowany jest do potrzeb uczestników szkolenia. Zakres ustalany jest na podstawie audytu prac i umiejętności uczestnika/-ów .
Termin szkolenia zostaje ustalony indywidualnie.

Co zyskujesz:
Szkolenie prowadzę indywidualnie, więc cała wiedza jest przelewana w sposób dogodny dla Ciebie. Nie robię masówek ze 100 i więcej uczniami.
Jestem osobą praktykującą ( grafika 3D ok. 25 lat ), uczącą ( ok. 25 lat ), biegle używam programów do obróbki graficznej i komputera ( np. photoshop ok. 25 lat/ windows ok. 30 lat ), projektuje budynki i wnętrza.
Na szkoleniu podstawowym poznasz informacje, które na innych kursach są na liście zaawansowanej.
Jeśli potrafisz już podstawy renderowania to wystarczy ok. 6-8 godzin , żeby podnieść swoje umiejętności na dużo wyższy poziom.
Zyskujesz czas i pieniądze oraz wsparcie techniczne.

O mnie:
Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, z ponad 15 letnim stażem w zawodzie.
Posiadam ponad 25 letnie doświadczenie w nauczaniu : matematyka | geometria wykreślna | mechanika budowli | fotografia | autocad | corel | photoshop | sketchup + v-ray |,
a także wieloletnią praktykę w korzystaniu z programów graficznych: autocad – 20lat+ | photoshop – 20 lat+ | fotografia 20 lat+ | sketchup – 8 lat+ | vray – 7 lat+ | 3dsmax – 6 lat | ms office 16 lat+.
Od 5 lat systematycznie i na bieżąco prowadzę szkolenia SketchUp i V-Ray.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.