Pracownia

MONOO ARCHITEKCI to pracownia projektowa, która specjalizuje się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmujemy się również tworzeniem wizualizacji architektonicznych oraz fotografią. Szczególny nacisk stawiamy na funkcjonalność, prostotę i minimalizm, dbając jednocześnie o detale. Staramy się projektować używając „szczerych” materiałów takich jak: drewno, beton, cegła, kamień, szkło. Przy kreowaniu przestrzeni stosujemy oszczędne formy, grę geometrii i światła.

Naszym mottem jest „less is more”. Wierzymy, że mniej znaczy więcej pomimo tego, że niełatwa do zaprojektowania jest dobra, funkcjonalna i prosta forma. Staramy się dążyć w swoich projektach do spójnych, logicznych i praktycznych rozwiązań, jednocześnie zaspokajać wymagania inwestora.

Założycielem pracowni jest Sebastian Holewik. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Doświadczenie projektowe zdobywał przy projektach takich obiektów jak: obiekty medyczne, żłobki, budynki mieszkalne socjalne i jednorodzinne, placówki bankowe, baseny, ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych, a także przy projektach aranżacji wnętrz.

Minimalista w projektowaniu i życiu. Dodatkowo pasjonat fotografii i grafiki 3d. Uwielbia jazdę na rowerze, grę we frisbee i górskie wycieczki.